po rabacie:
netto
Cena
Wysokość przyznanego rabatu:

Wyposażenie wnętrz - dodatki

Autorskie elementy wyposażenia wnętrz od firmy Gubad

Dom to miejsce, w którym pracujemy, odpoczywamy, spędzamy czas z bliskimi, snujemy marzenia i plany na przyszłość - niezwykle istotne jest, aby dawał nam on poczucie bezpieczeństwa i byśmy czuli się w nim dobrze. Dla osiągnięcia tego celu bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie wnętrz oraz artykuły dekoracyjne, które ozdobią mieszkanie i nadadzą pomieszczeniom charakter zgodny z naszymi upodobaniami. Dzięki umiejętnie zaaranżowanej przestrzeni będziemy mogli we własnym domu poczuć się komfortowo, a to z kolei pozwoli nam się odprężyć.

 

Projektant, który zajmuje się designem wnętrz, ma świadomość, że w ich aranżacji istotne są nie tylko najświeższe trendy, które czynią mieszkanie nowoczesnym i modny, ale również samopoczucie mieszkańców domu oraz ich upodobania. Każdy projekt tworzy się mając na względzie indywidualne potrzeby właściciela mieszkania i jego rodziny, stąd też każde wnętrze jest inne, ma swój niepowtarzalnych charakter. O owej niepowtarzalności decyduje wyposażenie wnętrz - drobne niuanse, które zmieniają wygląd i ogólny odbiór przestrzeni. Poprzez zastosowanie kilku ozdobnych elementów można zupełnie zmienić styl pomieszczeń. Metamorfoza przestrzeni to jedno z tych zadań jakie stawiamy przed oferowanym przez nas wyposażeniem wnętrz. Chcemy ułatwić pracę zarówno zawodowym projektantom, jak i właścicielom mieszkań, którzy samodzielnie chcą je urządzić zgodnie z własnym gustem.

 

Osiągnięcie zamierzonego wyglądu wnętrza możliwe jest dzięki niewielkim, acz znaczącym elementom takim jak: stojak na wino, świecznik, świece dekoracyjne, barek na wino, zestaw kominkowy czy szerzej akcesoria kominkowe. To niuanse sprawiają, że pomieszczenia przyciągają nas swoją atmosferom, to dzięki nim mamy ulubione miejsca w domu, których najchętniej nie opuszczalibyśmy nigdy.

 

Firma Gubad to producent świeczników i innych elementów wyposażenia wnętrz - nadających pomieszczeniom niepowtarzalny wygląd. Oddajemy do Państwa dyspozycji szereg precjozów, które sprawią, że mieszkanie stanie się wyrafinowaną, nowoczesną i komfortową przestrzenią. Dzięki oferowanym przez nas artykułom dekoracyjnym mogą Państwo w kilka chwil zaaranżować swoje wnętrza w stylu skandynawskim, glamour lub zgodnie z osobistymi preferencjami – z nami nic nie będzie ograniczać Państwa wyobraźni.

 

Doświadczenie, w branży metalurgicznej nabyte podczas ponad 20 lat naszej działalności wykorzystaliśmy w produkcji efektownych dodatków do wnętrz, które są nie tylko ozdobą, ale mają również wymiar funkcjonalny. Oferowane przez nas akcesoria to efekt pracy designerów czerpiących swoje pomysły z otaczającej ich rzeczywistości, często przeobrażonej w fantazyjne i niebanalne wzory.

 

Chcąc ułatwić poszukiwania odpowiednich akcesoriów oddajemy do Państwa dyspozycji możliwość skorzystania z filtrów, które pozwalają posegregować przedmioty dostępne w sklepie według koloru, a po zalogowaniu również według ceny.

 

Zajmujemy się nie tylko produkcją akcesoriów przydatnych w aranżacji wnętrz, ale jesteśmy znani również jako producent łóżek. Naszym celem jest tworzenie takich produktów, by każde łóżko metalowe, które opuszcza zakład było wygodne, wytrzymałe i skrojone na miarę potrzeb naszego Klienta. Komfortowe łóżko oznacza spokojny wypoczynek, a niczym niezakłócony sen dostarcza energii na cały dzień. W trosce o siłę do codziennych aktywności warto zatroszczyć się o wygodne łóżko, a właśnie takie łóżka znajdą Państwo na naszej stronie. W zakładce Łóżka metalowe już wkrótce będą Państwo mogli się przekonać o pomysłowości i poczuciu estetyki naszych projektantów. Znajdą tam coś dla siebie zarówno zwolennicy tradycyjnego designu, jak również miłośnicy nowoczesnych aranżacji. Wszystkie oferowane przez nas łóżka to niepowtarzalny design i oryginalny fason, który możemy dostosować do potrzeb Klienta zgodnie z jego wytycznymi.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z naszymi specjalistami poprzez formularz dostępny na podstronie Formularz kontaktowy.

Sklep internetowy Shoper.pl