po rabacie:
netto
Cena
Wysokość przyznanego rabatu:

Zestaw kominkowy & Akcesoria kominkowe

Każdy posiadacz domowego kominka zna to cudowne uczucie gdy w mroźne wieczory otula go ciepło i blask ognia. Wie też jak wiele potrzeba narzędzi wspierających rozpalanie ognia oraz zna problemy towarzyszące przechowywaniu w domu drewna. By zniwelować te kłopoty proponujemy eleganckie i oryginalne w formie akcesoria kominkowe. Znajdą tutaj Państwo zarówno stojaki na przyrządy kominkowe, jak i kosze do przechowywania drew. Każdy zestaw kominkowy wykonany jest z najlepszej jakości metalu oraz posiada wyszukany kształt, który doskonale wkomponuje się w wystrój każdego salonu, pokoju dziennego czy sypialni.

 

Oferujemy Państwu możliwość zakupu: oddzielnie stojaka na narzędzia i kosza na drwa, jak też zestawu dwa w jednym, który stanowi zarówno stelaż dla akcesoriów kominkowych, jak i miejsce przechowywania drewna na opał.

 

Wszystkie oferowane przez nas zestawy kominkowe to efekt pracy posiadających doskonałe poczucie smaku projektantów oraz metalurgów z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego też każdy nasz zestaw kominkowy to gwarancja wytrzymałości, trwałości i szyku.

 

     
 
     
 

 

Oferta w przygotowaniu

 

Sklep internetowy Shoper.pl